Přidej se k nám. Nabíráme!

Svoboda. Anarchie. Nadšení. Přátelství. Chaos. To je jenom část z toho, na co jsme u nás hrdí. Líbí se ti to a chceš taky? Přidej se k nám!

OTEVŘENÉ POZICE

Prague, Czech Republic


Prague, Czech Republic


Prague, Czech Republic

Máš zájem? Ozvi se Aničce! happy@topmonks.com / +420 777 556 859

V našich hodnotách máme jasno

Žijeme je totiž každý den a jsou pro nás důležité. Oslovily tě taky? Která z nich nejvíc?

[icon] Jobs Values

Learn or die. Teach or die. Only learning and teaching brains flourish

[icon] Jobs Values

Have an entrepreneurial mind. Spin-offs of our former team members are welcome.

[icon] Jobs Values

Be brave. Provide a sincere feedback regardless of the circumstances.

[icon] Jobs Values

Your freedom can’t affect the freedom of others.


Na čem u nás makáme?

Naší doménou je různorodost. Ať už jde o komerční projekt, startup nebo blockchain, vybíráme si technologicky zajímavé projekty, které nám dávají smysl.

[icon] What are we working on? Bigger companies.

Větší společnosti

Nejsme agentura. Radši dodáme kompletní řešení, než pouze lidi na projekt. Plněním požadavků našich B2B klientů jim pomůžeš mít ještě vymazlenější aplikace než měli doteď. A to samozřejmě remotně, pokud budeš chtít.

[icon] What are we working on? Startups.

Startupy

Dělat v našem startup squatu je prostě super! U nás jsi součástí světa plného super nápadů, svobody a nejnovějších technologií. Jsi to právě ty, kdo může proměnit myšlenky v opravdové a fungující produkty.

[icon] What are we working on? Blockchain projects.

Blockchainové projekty

TopMonks je decentralizovaná firma. Tahle naše vášeň vyústila až do další samostatné firemní sekce – Blockchain Studia. V něm děláme na nejrůznejších projektech, od UX až po komplexní backendový vývoj.


Každodenní život v TopMonks

Našim cílem není sedět v kanceláři od 9 do 5. Především chceme zákazníkům dodávat perfektně odvedenou práci. Protože většina z nás pracuje vzdáleně, používáme následující nástroje k tomu, abychom měli všichni přehled o dění ve firmě a komunikovali mezi sebou tak, jako bychom společně seděli u jednoho stolu. Přestaň počítat hodiny a dělej svoji práci tak, jak nejlépe dovedeš.

Slack

Efektivní komunikace je podstatou spolupráce nejen v rámci firmy, ale také s našimi zákazníky. Můžeš sedět, kde chceš, ale když pracuješ, měl bys být ostatním k dispozici.

Github

Všechny naše projekty běží na GitHubu. U mnoha z nich používáme GitHub Issues pro sledování jejich samotného progresu. Spolu se Slackem je GitHub alfa a omega naší kooperace.

Quip

Zde sdílíme veškerou projektovou dokumentaci, faktury, naši firemní knihovnu – v podstatě veškeré naše znalosti. Popros Rarouše ať ti nasdílí svoji super kuchařku!

Swarmpit

Většina našich projektů je kontejnerizovaná a provozovaná v prostředí Docker Swarm. Pro jejich správu jsme vyvinuli vlastní uživatelské rozhraní nazvané Swarmpit.

A dál?

Potkej se s námi

Přijď ve čtvrtek na snídani nebo každý první čtvrtek v měsíci na TopMonks Caffe, kde sdílíme naše znalosti. Taky pořádáme různé konference, třeba blockchainové nebo o budoucnosti práce. A jsme taky členové spousty vývojářských meetupů, kterých se nejen účastníme, ale taky je vedeme.

STAV SE U NÁS

Ozvi se Aničce

Stále pokukujeme po nových Moncích, kteří by se k nám mohli přidat. Ozvi se Aničce a zjisti víc o tom, koho zrovna hledáme. I když tu není tvoje vysněná pozice, dej vědět a zkusíme něco vymyslet.