Komunita

Neustále vzdělávej sebe i ostatní. Předávání znalostí je u nás povinnost.

Našim cílem není sedět v kanceláři klasicky od 9 do 5. Především chceme zákazníkům dodávat perfektně odvedenou práci. Protože většina z nás pracuje vzdáleně (remotně), používáme následující nástroje k tomu, abychom měli všichni přehled o dění ve firmě a komunikovali mezi sebou tak, jako bychom seděli u jednoho stolu. Přestaň počítat hodiny a dělej svou práci tak, jak nejlépe dovedeš.

To jsme my

To jsme my. Jsme nadšený tým špičkových vývojářů, designérů a team leadrů, který ze sebe chce vždy dostat to nejlepší.

Naše práce

Pracujeme rádi a snažíme se neustále vzdělávat - sebe i druhé.

Milujeme

Milujeme sdílet naše vědomosti nejen ve firmě, ale i s celým světem.

Můžeš nás potkat zde

TopMonks Caffè

Každý první čtvrtek v měsíci pořádáme pravidelná setkání pro Monky i veřejnost. Probíráme nejrůznější témata – od konkrétních technických řešení, přes crypto, až po ta méně technická, např. jak se efektivně učit.

TopMonks Caffè logo

CZ Podcast

Nejpopulárnější tech-podcast v České Republice! Duo Filemon a Dagi + zajímaví hosté = zábava a hodnotné informace zaručeny!

CZ Podcast logo

Coding Dojo

Coding Dojo je místo, kam za námi můžeš přijít a vzdělávat se v programování. Pořádáme pravidelně v různých městech. Dvě hodiny se plně věnujeme řešení Katas nebo jiným zajímavým otázkám.

Coding Dojo logo

Code Retreat CZ

V kurzu Code retreat se intenzivně věnujeme základům pro vývoj softwaru. Code Retreat ti dá prostor a čas se soustředit a nabít novými zkušenostmi.

Code Retreat CZ logo

Asociace UX

UX Asociace se především zaměřuje na vývoj a formování lokálního UX marketu s ohledem na zahraniční trendy a zkušenosti. Také se snaží zvýšit povědomí veřejnosti o HCI, UX a nabídnout podporu odborníkům UX, obchodu a akademické sféře.

Asociace UX logo

Prague Lambda

Tato skupina vznikla z nadšených programátorů používajících nejrůznější programovací jazyky s podporou FP paradigm: Erlang, Clojure, Haskell, OCaml, Scala, Lisp, aj.

Prague Lambda logo

DevMinutes

Náš vážený kolega Jirka se rozhodl vytvořit svůj vlastní podcast s mnoha zajímavými hosty. Součástí je pestrá řada témat začínaje vzdělávacím systémem, konče umělou inteligencí – v Jirkově široké nabídce si každý najde to, co ho zrovna baví a zajímá.

DevMinutes logo

Wisephora

Wisephora je skupinová diskuze o budoucnosti práce, propojování lidí, a jak tyto otázky správně uchopit a pracovat s nimi. Těšit se můžete na přednášky kvalifikovaných manažerů, zástupců významných českých firem i různých vizionářů s jejich inovativními myšlenkami.

Wisephora logo

Block-Stars

Cílem této akce bylo lépe seznámit odborníky s technologií blockchainu a to z úst firemních zástupců, začínajících podnikatelů, investorů a široké veřejnosti. Tato jednodenní událost přilákala slibné projekty, odborníky a investory ze střední a východní Evropy.

Blockstars logo