Adler

Společnost Adler se nachází na předním místě mezi dodavateli reklamního textilu v ČR i v Evropě. Firma velmi rychle vyrostla a při 250 zaměstnancích už IT oddělení nestačí nárazově pokrýt všechny interní potřeby.

 • 30

  dní od zadání k hotovému produktu

 • 5

  monků pracujících na projektu

 • 4

  různé frameworky

 • 2

  databáze

[fotografie] Monk Karel při práci na aplikaci Adler
[fotografie] TopMonks team při práci

Proto na scénu přichází TopMonks. Zkušenosti z obdobných projektů nám umožnily přijít s řešením na míru pro automatizaci práce oddělení nákupu, marketingu a obchodu s vizí, že aplikace v budoucnu propojí jedna komplexní administrační platforma.

Řešení, které zaměstnancům šetří čas

V úzké spolupráci s klientem jsme vytvořili software, který je nejen pěkný, ale i uživatelsky přívětivý. Navíc zaměstnancům šetří čas díky automatizaci některých procesů.

Detailní analýza postupu práce

Detailní analýza postupu práce a chování uživatelů poskytla našemu UX designerovi při prototypování okamžitou zpětnou vazbu. Díky tomu byl schopný vytvořit aplikaci odrážející potřeby reálného workflow na straně zákazníka.

Prototyp aplikace již obsahoval všechny potřebné informace

Prototyp aplikace již obsahoval všechny potřebné informace a podklady pro vývoj Front-endu a Back-endu. Nedošlo tedy ke zdržení kvůli potřebě hlubšího specifikování zadání. Vývojáři tak mohli bez zdržení připravovat architekturu aplikace, datové toky i nastavení vývojového prostředí.

Abychom byli schopni garantovat škálovatelnost aplikace i do budoucna, použili jsme při vývoji nejnovější javascriptové frameworky. Při vývoji Back-endu jsme pak použili Node.js, mocha, sequelize a při vývoji Front-endu React.js.

 • Node.js framework
 • testovací framework Mochaimage/svg+xmlMocha Logo08-21-2015Dick DeLeon <ddeleon@decipherinc.com>CC BY-SA 4.0mochamochajsChristopher Hiller <boneskull@boneskull.com>
 • image/svg+xmlArtboard 14Sequelize ORM pro Node.js
 • knihovna React JS

Další projekty

Pricefx

Poskytnutí profesionální konzultace na podporu služeb rozšiřujících portfolio zákazníků, a zároveň také pomoc při zlepšování UX pro webové stránky.

Česká Spořitelna WebAPI

Zákaznická platforma využívána interně bankami, zároveň externě ve formě veřejné API.