Komplexní digitální audit

Digitální audit pro zvýšení vašeho revenue

Digitální audit je analýza vašich stávajících digitálních aktivit. Spojení oblastí UX designu a online marketingu nabízí komplexní pohled na váš produkt a jeho prezentaci, kterou jsme díky digitálnímu auditu schopní upravit tak, aby každým detailem korespondovala s vašimi cíli a cílovými zákazníky.


Jak digitální audit probíha?

Digitální audit probíhá ve čtyřech fázích, ve kterých navzájem propojíme vaše požadavky, tvrdá data, naše know-how a potřeby a názory vašich koncových zákazníků. Výstupem však není pouze analýza samotná, ale především konkrétní doporučení vedoucí k vámi požadovaným cílům.

Ikona pro sekci o Workshopu

1. Workshop

Chceme se s vámi osobně sejít a poznat vás, vaše myšlení, ale hlavně váš byznys. Aby tato vzájemná diskuze byla efektivní a dozvěděli jsme se to, co potřebujeme, připravili jsme si pro vás dvouhodinový workshop, který je naprosto nezávazný a zdarma.

Ikona pro sekci o Sběru dat

2. Sběr a třídení dat

Pomocí několika online nástrojů posbíráme množství dat, které následně vyhodnotíme. Budeme analyzovat vaši aktivitu na sociálních sítích, na webu (v aplikaci), nebo také kvalitu online kampaní. Kromě toho zanalyzujeme aktivity vaší přímé i nepřímé konkurence a průzkumy s vašimi koncovými zákazníky.

Ikona pro sekci o Interpretace

3. Souhrnný dokument

Všechna data a poznatky, které během procesu analyzování posbíráme, roztřídíme a poskládáme do souhrnného online dokumentu. Vše bude vizuálně zpracované, aby analýzám, výsledkům i našim doporučením rozuměl jak odborník, tak naprostý laik.

Ikona pro sekci o Interpretaci

4. Interpretace

Naše výstupy jsou připraveny tak, aby jim porozuměl i lajk. Pokud by vám nebylo něco jasné, rádi si s vámi analýzu přejdeme na společném setkání.


Co s digitálním auditem získáte?

  • Přístupný a pochopitelný web
  • Navýšení prodejů produktu a výkonnosti webu
  • Srozumitelně komunikovaný produkt
  • Optimalizace marketingových nákladů
  • Zvýšení angažovanosti zákazníků
  • Zlepšení vnímaní značky produktu
  • Kvalifikovanejší leady

Naši zákazníci říkají, že...

Quotation
Po několika úpravách webu "předními odborníky" jsme se i s tímto požadavkem obrátili na TopMonks - konkrétně jejich UX konzultační tým. Profesionální přístup Tomáše a nekompromisní pointy Veroniky vedly k velmi rychlému redesignu webu, který nyní plní nastavené cíle, je přehledný a jednoduchý, a přivádí nám leady takřka "až pod nos".

Kamil Tomáš
Purposefly
Quotation
Tomáš v rámci auditu webu odhalil na našem eshopu řadu chyb, kterých jsem si jako majitel eshopu nevšiml. Většinu změn jsme zapracovali a postupně se nám začaly dostávat výsledky. Objednávky nám narostly o 20%. Děkujeme a doporučujeme!

Radek Blaha
Top-style.cz
Quotation
Pán Paulus vypracoval UX digitalní audit pro našeho klienta REASONTOSEE.com. Děkujeme za vypracování velmi věcného reportu a následnou pomoc s implementací úprav. Náš klient je velice spokojený s odvedenou práci.

Vlastimil Kopytov
Mediaunit.cz

Kontaktujte nás

Zanalyzujeme stav vašeho IT, doporučíme další kroky a po vašem schválení jednotlivé kroky implementujeme.

Konzultace v retailu a fintechu

Know-how v oblasti retailu a fintechu nejlépe proberete s Ondrou.